Słowo wstępu

Każda z pór roku ma swoje uroki. Dla każdej z nich upatrujemy miejscówki, które nie powinny być udręką w dotarciu, zainstalowania się – bez względu na ukształtowanie brzegu, rodzaju mostków i pomostów dla metody wędkowania jak i gatunków ryb. Będą to jeziora, rzeki, a także morskie plaże, skalne klify, urwiska, różnorakie budowle, środki pływające, brodzenie, trolling, inne – często zaskakujące okoliczności.

Zwykłe odłożenie wędek może być problemem, a gdzie inne – potrzebne przymioty?
Tu
- dajemy sobie szansę – wędkując komfortowo zgodnie z etyką, nieporównywalną efektywnością, niezależnym ustawieniem wędek, w każdej z wybranych pozycji.

- niemal nie odczujesz dodatkowego balastu, a zastane warunki nie są przeszkodą dla szybkiej instalacji i ustawień dla każdej z wybranych metod.

- znajdujesz urządzenie, które chroni Twoje wędki przed wyrwaniem, z możliwością wielokrotnie szybszego zacinania dla każdej z wędek niezależnie od grubości, kształtu dolnika i rodzaju kołowrotka z zachowaniem pewnego ich usadowienia.

- także, swoją szansę mają, dotąd wykluczeni – z racji niepełnosprawności.

- znajdziesz funkcje, których próżno szukać w świecie wędkarskim, a ich mnogość będziesz odkrywał każdego dnia w najbardziej urozmaiconych warunkach.

- łatwość obsługi, wytrzymałość, stabilność, jakość wykonania, symboliczna masa, uniwersalność, użyte materiały, to najwyższa półka w tym segmencie i pozwolą się cieszyć Twoim wnukom niedoścignioną funkcjonalnością nie mającym swojego odpowiednika.

Tu – znajdujemy sprzęt, który zmienia wszystko.

Uważna analiza techniczna, połączona ze znajomością technik wędkarskich, pozwoli na ocenę niedoścignionej funkcjonalności  urządzenia nie obarczającego wypad, czy też wyprawę na ryby.

A oto wszystko –  czego potrzebujesz w sferze podparć i uchwytów dla wędek, wnosząc nowe, nieznane dotąd rozwiązania pozwalając na wędkowanie zgodne z etyką, zdecydowanie podnosząc jego efektywność i komfort. 

 

DSC00204  DSC_7118OLYMPUS DIGITAL CAMERA